9. kolo A ligy

V sobotu 19. března jsme sehráli další kolo A ligy. Celkově jsme odehráli 3 zápasy. Na toto kolo jsme dojeli v sestavě: Priehoda T. – golman, obrana: Adam D., Hrbek L, Votava O., Adam L. Útok: Čermák M., Jelínek J., Galda J., Schwarz K., Bula O. a Stromecký R.

První zápas jsme odehráli s týmem Mickeyś Team (7. místo v tabulce). Úvod zápasu se nám vůbec nevydařil a v podobném duchu pokračovala i celá první půlka a díky oslabení jsme prohrávali v 5. minutě druhé půle  už 3:0.  Zlepšili jsme napadání rozehrávky soupeře a dokázali jsme snížit na rozdíl jediné branky. Pomohla nám také přesilovka v které jsme dali gól a stav byl nyní 2:3. Štěstí stálo na naší straně, díky hře hlavou jednoho z protihráčů jsme měli poslední možnost na srovnání. Volný úder byl nařízen v blízkosti brány a zbývala 1 vteřina do konce zápasu. Rychlá rozehra na volného hráče a bylo srovnáno. Následovaly nájezdy v kterých jsme dali 2 góly z 3 pokusů a soupeř však pouze jeden. Konečný stav: 4:3 (po s.n.). Body (Góly + Asistence) : Jelínek J. (2+0), Bula O. (1+0), Stromecký R. (1+1), Votava O. (0+1), Čermák M. (0+1).

V druhém zápase byl naším soupeřem tým Koblížci Žarošice (6. místo v tabulce). V tomto zápase jsme se přetahovali o výsledek, ale pouze do stavu 3:3 a cca. 9. minuty první poloviny zápasu. Dále jsme byli jasně lepší tým, to se také potvrdilo vstřelením dalších gólů. Po skončení zápasu svítil na tabuli stav 7:3. Tato výhra byla důležitá i s ohledem na udržení 5. pozice v tabulce, jelikož tento tým na nás ztrácel pouhé 2 body. Body (G + A): Galda J. (2+0),  Schwarz K. (1+1), Čermák M. (1+0), Bula O. (1+0), Adam L. (1+0), Jelínek J (1+0), Stromecký R. (0+3), Votava O. (0+1).

Poslední zápas – v pořadí třetí jsme se potkali s týmem HB Brno (11. místo v tabulce). Tento zápas se jasně vyvíjel pro nás, tzv. tahali jsme za delší konec. V oslabení se nám podařilo vstřelit gól. Nakonec jsme odcházeli se stavem 7:1. Body (G + A): Čermák M. (3+1), Jelínek J. (2+2), Bula O. (1+1),  Galda J. (1+0), Schwarz K. (0+1), Adam D. (0+1).

Souhrn: Můžeme říci vydařené 9. kolo nám přineslo 3 výhry (z toho 1 po s.n.), celkově 8 bodů do tabulky. skóre: 18:7 a udržení 5. místa v tabulce. Celková tabulka ve fotogalerii – tabulky, statistiky.